Kara Murat Devler Savaşıyor | Cüneyt Arkın, Canan Perver | Türk Filmi | Full HD

 • Başrolde Cüneyt Arkın ve Canan Perver'in yer aldığı 1978 yapımı Kara Murat Devler Savaşıyor filmi restorasyonlu & full HD ve tek parça olarak sizlerle, iyi seyirler! Kara Murat Devler Savaşıyor gibi diğer Türk filmlerimizin de yer alacağı tek parça restorasyonlu Yeşilçam filmleri serimizin devamını kaçırmamak için Erler Film Türker İnanoğlu kanalımıza buradan ➡️ bit.ly/ErlerFilm ABONE olmayı unutmayın!
  Kara Murat Fatih'in Fedaisi: youtu.be/gYmfyZBSS40
  Kara Murat Fatih'in Fermanı: youtu.be/fBp5Gh0hUg8
  Kara Murat Ölüm Emri: youtu.be/A1hb3ZqYRo0
  Web Sitesi: www.erlerfilm.net
  Twitter: twitter.com/erlerfilm_
  Facebook: www.facebook.com/ErlerFilm
  Instagram: www.instagram.com/erler.film/
  RESTORASYONLU TÜRK FİLMLERİ ➡️ bit.ly/TurkFilmiIzle
  YABANCI DAMAT ➡️ bit.ly/YabanciDamat
  ÇİÇEK TAKSİ ➡️ bit.ly/CicekTaksi
  ANNE BABAMLA EVLENSENE➡️ bit.ly/AnneBabamlaEvlensene
  ŞAKA YAPTIK ➡️ bit.ly/SakaYaptik
  CÜMBÜŞİYE ➡️ bit.ly/Cumbusiye
  BİR BAŞKA GECE ➡️ bit.ly/BirBaskaGece
  Filmin Özeti (Spoiler içerir):
  Filmde, Kara Murat’ın iftiraya uğrayan bir sadrazamı kurtarması anlatılır. Kani Paşa sadrazamın yerine geçmek ister. Kardeşi Kumandan Davut Bey ise Mora’nın valisi olmak için çabalar. İki kardeş sadrazam Mahmut Paşa’ya iftira atarak emellerine ulaşmayı amaçlar. Padişaha, sadrazamın Mora halkından rüşvet aldığını ve Mora’ya atanan valilerin ortadan kaybolduğunu söylerler. Padişah, sadrazam Mahmut Paşa’nın katline ferman verir. Ancak yeniçerilerden Kara Murat önce tahkikat yaptırmak gerektiğini söyler. Padişah, kendisine karşı çıkan Kara Murat’ı zindana attırır. Kara Murat, zindandan kaçarak Kani Paşa’nın yalanlarını ortaya çıkarmaya çalışacaktır.
  Filmin Adı: Kara Murat Devler Savaşıyor
  Yönetmen: Natuk Baytan
  Görüntü Yönetmeni: Çetin Gürtop
  Oyuncular: Cüneyt Arkın, Canan Perver
  Yapım: Erler Film
  Yapımcı: Türker İnanoğlu
  Senaryo: Fuat Özlüer, Erdoğan Tünaş, Rahmi Turan
  Eser: Rahmi Turan, Abdullah Turhan
  Yapım Yılı: 1978
  "Erler Film Türker İnanoğlu Sunar..." Erler Film'in kurulduğu 1960 yılından bugüne nesiller bu cümleyle büyüdü.. Önce beyaz perdede yankılandı bu cümle, sonra da renkli camda...
  Erler Film, Yeşilçam'ın YouTube Kanalı. Yeşilçam filmleri tek parça ve restorasyonlu olarak Erler Film Türker İnanoğlu kanalında! Cüneyt Arkın filmleri arasından sizlere sunduğumuz yapımlar arasında bu kez sırada Cüneyt Arkın'ın Canan Perver ile birlikte başrolde olduğu 1978 yapımı Türk filmi Kara Murat Devler Savaşıyor var. Sizlere full hd ve tek parça Türk filmleri sunmaya devam edeceğiz, takipte kalın!
  Türker İnanoğlu Erler Film, 1960 yılından bugüne imza attığı 205 Yerli Film, 4264 Bölüm Tv Dizisi ve sayısız Müzik ve Eğlence programını siz değerli izleyicilerinin beğenisine sunuyor.

  Category : Film İzle

  #kara#murat#devler#savaşıyor#c#uuml#neyt#arkı#canan#perver#t#rk#filmi#full#hd

arrow_drop_up