Sürpriz ziyaret pahalıya patladı! - Afili Aşk 2. Bölüm

 • Afili Aşk 2. Bölümde, Ayşe ile konuşmaya eve gelen Kerem, Rıza'nın baskınına uğruyor!
  Afili Aşk 19 Haziran Çarşamba yayınlanan son bölümde, Kerem ve Ayşe karşı karşıya geliyor. Kerem tam da bu oyunu sonlandırmak isterken Ayşe'nin ağabeyi Rıza yüzünden tekrar başa dönüyor. Ayşe'nin odasında konuşan ikili, bu beklenmedik durum karşısında ne yapacağını bilemiyor. Bu baskın Ayşe'nin işine geliyor ancak Kerem cephesinde tüm planlar alt üst oluyor. Kerem, söylediği her şeyi unutup Rıza'ya, kız isteme için gün almaya geldiğini söylüyor ve ortamdaki gerginlik bu sebeple son buluyor. İşte Kerem ve Ayşe'nin zor anları...
  Genel Hikaye
  Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start - up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir ama babası Muhsin’in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir.
  Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk’e bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur.
  Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe’nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.
  Yapım: ARC Film
  Yapımcı: Fatih Enes Ömeroğlu
  Yönetmen: Serdar Gözelekli
  Senaryo: Barış Erdoğan, İlker Arslan, Kübra Sülün, Okşan Tavaslıoğlu
  Görüntü Yönetmeni: Tahir Canlı
  Sanat Yönetmeni: Tolga Coşkuntuna
  Müzik: Aslı Demirer, Safa Hendem, Mehmet Cem Ünal
  Oyuncular: Çağlar Ertuğrul (Kerem), Burcu Özberk (Ayşe), Altan Erkekli (Muhsin), Benian Dönmez (Melahat), Neşe Baykent (Yelda), Taner Rumeli (Rıza), Serkay Tütüncü (Volkan), Asena Tuğal (Hülya), Uğur Uzunel (Erkut), Zeynep Tuğçe Bayat (Ceyda), Yılmaz Kunt (Berk), Ozan Dağgez (Samet), Güzide Arslan (Gonca), Beril Pozam (Nazmiye), Umutcan Ütebay (Sabri), Vural Ceylan (Kadir), Banu İnan (Nermin), Hira Su Yıldız (Buse)

  Category : Dizi

  #s#uuml#rpriz#ziyaret#pahalıya#patladı#afili##2#b#ouml

  0 Comments and 0 replies
arrow_drop_up