Ayla UNICEF Kampanyası - Büşra Develi

 • Çocuk çocuktur. Her çocuğun korunmaya, sevgiye, oyuna, okula ihtiyacı var. Ne yazık ki çatışmalar, savaşlar yüzünden milyonlarca çocuk en temel ihtiyaçlarından mahrum.
  Bugün UNICEF’in rakamlarına göre tıpkı Ayla gibi yerinden edilmiş 28 milyon çocuk var. Ülkemizde bizimle birlikte yaklaşık 1.5 milyon savaş mağduru çocuk yaşıyor.
  UNICEF, Ayla gibi savaş mağduru çocuklar için durmadan çalışıyor. Faaliyetlerini gönüllü katkılarla sürdüren UNICEF’e destek olmanın en iyi yolu, maddi destek vermek.
  Vereceğiniz her katkı, savaş mağduru çocukların korunması, temiz su ve sağlıklı koşullara kavuşabilmeleri, eğitime erişebilmeleri, ve yeniden çocuk olabilmeleri için harcanıyor.
  Ne olursa olsun, bir çocuğun sadece çocuk olduğuna inanıyorsanız; savaş, şiddet ve yoksullukla yerinden edilmiş mülteci ve göçmen çocuklara destek olmak için: AYLA yazın, 3005’e gönderin, UNICEF’e 10 TL bağış yapın ve #ÇocukÇocuktur #Ayla hashtagi ile bu videoyu paylaşın. Sevgili oyuncumuz Büşra Develi'ye @bsrdeveli kampanyamıza verdiği destek için teşekkür ederiz! Ayla Ekibi
  #ayla #aylafilm #aylathemovie @camoo
  A Child is A Child!
  Today, with conflicts and crises around the world threatening and displacing millions of children, and millions more facing poverty, deprivation, violence, exploitation and discrimination, achieving results for children matters more than ever – and achieving them for every child is still UNICEF’s driving force.
  At least 300,000 unaccompanied and separated children were recorded in some 80 countries in 2015–2016, up from 66,000 in 2010–2011.
  Nearly 250 million children are growing up in countries affected by conflict and nearly 50 million children have been uprooted from their homes.
  If you believe a child is a child no matter what, share this to stand migrant and refugee children uprooted by war, violence and poverty. Type in Ayla and send an sms to 3005 to make a 10t donation to UNICEF and share this video using this hashtag #AylatheChildrenofWar or #ChildrenUprooted #AChildisAChild to encourage your friends to do the same.
  We would like to thank you to our actor Büşra Develi for her ongoing support! Ayla Crew

  Category : Diğer

  #ayla#unicef#kampanyası#b#uuml#şra#develi

  0 Comments and 0 replies
arrow_drop_up