Game of Thrones 8.Sezon Teaser-1 [ TR Altyazılı ]

 • çeviren : www.twitter.com/esekherif_
  Game of Thrones yeni sezon tarihi merakla bekleniyor. Game of Thrones 8. yeni sezon ne zaman başlayacak? Game of Thrones 8. Sezon yayın tarihi belli oldu. Efsanevi dizinin yeni sezon bölümlerinin yayınlanmasına yaklaşık olarak 2.5 ay gibi bir süre kalmışken, ne yazık ki dizinin yeni sezonu hakkında halen elle tutulabilir ipucu bulunmuyor. Aynı evrende geçen ancak izlediğimiz olayların binlerce yıl öncesini konu alan yeni dizinin oyuncu seçimlerini tamamlayan HBO, nihayet yapımın çekimlerine başlanacağı tarihi açıkladı. İsmi kitapların yazarı George R.R. Martin tarafından The Long Night olarak duyurulan, ancak daha sonra HBO tarafından inkar edilip netleştirilmeyen dizi bu yaz çekime başlıyor.
  GAME OF THRONES YENİ SEZON TARİHİ
  Game Of Thrones dizisiyle ilgili gerçekleştirilen açıklamalar doğrultusunda, Game of Thrones'un 8. sezonu, yani final sezonu, 6 bölüm olacak ve ilk bölüm 14 Nisan 2019 tarihinde yayınlanacak.
  YENİ SEZONDAN İLK GÖRÜNTÜLER
  Milyonlarca kişi tarafından takip edilen dizinin henüz 8. Sezon fragmanı yayınlanmadı. Fakat 8. Sezona dair ilk fotoğraflar paylaşıldı.
  HBO Game of Thrones için bazı küçük ara videoları paylaşmıştı. Bu videolar bile Game of Thrones hayranlarını heyecanlandırmaya yetti.
  Dizinin final sezonun başlamasına 3 aydan az bir süre kalmışken, fragmanın yayınlanmamasından dolayı final sezonunda olacaklara dair net bir fikir oluşmuş değil. GOT hayranlarının heyecanlı bekleyişi sürüyor. Dizi oyuncularının da final sezonu hakkında yaptığı bazı açıklamalar bu heyecanı daha da katlıyor.
  HBO resmi Twitter hesabında dizinin final sezonu hakkında bazı paylaşımlar yapmıştı. Son olarak 8. Sezondan bazı karakterlerin fotoğrafları paylaşıldı. Bu paylaşımlar bile yeni sezon için net bir karara varılmasına yetmiyor. Paylaşılan fotoğraflarda karakterlerin bir hayli endişeli oldukları anlaşılıyor.
  Şirket bu paylaşımlarla dizinin hayranlarına mesaj mı vermek istiyor bu konu henüz bilinmiyor. Bütün bu gelişmelerden farklı olarak HBO geçtiğimiz ay final sezonuna ait ilk fragmanı seyircilerle paylaşmıştı. Bir hayli önemli bu görüntülerde Jon Snow ve Daenerys Targaryen’in Winterfell’e ulaştıkları anlaşılıyor. Sansa Stark’ın “Kışyarı sizindir majesteleri” demesi Kışyarı’nda bazı gelişmelerin olacağını gösteriyor.
  Videoda ayrıca Jorah Mormont’un da Ejderhaların Annesi’nin (Daenerys Targaryen) yanından ayrılmadığı görülüyor. HBO’nun paylaştığı videoda Game of Thrones sahnesine gelmek istiyorsanız 39. saniyeye gelmeniz gerekiyor.
  GAME OF THRONES 8.SEZONDA İZLEYİCİLERİ NELER BEKLİYOR?
  Game Of Thrones’un yeni bölüm fragmanında, Jon Snow ve yanında arkadaşları keşif için akgezenlerin bulunduğu yere gittiği görülüyor. İki birliğin karşılaşması sonucu kılıçlar çekilerek cenk edildiği sırada Jon Snow bir sonraki sahne adamlarıyla koştuğu görülürken sadece bir akgezen yakalayarak gelen tehlike için diğer krallıklara kanıt olarak götürecek. Ancak oldukça tehlikeli hal alan bu durumu Jon Snow ve yanındakiler nasıl kazasız belasız yakayı kurtaracak hep birlikte yeni bölümde göreceğiz.

  Category : Belgesel

  #game#thrones#8#sezon#teaser#1#tr#altyazıı

  0 Comments and 0 replies
arrow_drop_up