Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli İzmir Ortak Mitingi - Cumhur İttifakı AKP MHP

 • Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli İzmir Ortak Mitingi - Cumhur İttifakı AKP MHP
  Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli nin Cumhur İttifakı olarak yaptığı ilk ortak miting İzmir de. Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli İzmir Mitingi canlı yayını izle.İzmir Canlı Yayın Recep Tayyip Erdoğan.Canlı Yayın Devlet Bahçeli.Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli İzmir Mitingi canlı yayını hd izle 17 Mart 2019 İzmir Mitingi Cumhur İttifakı.Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli yaptığı ilk ortak miting.Ak Parti ve MHP İzmir ortak mitingi canlı yayını izle hd 17 Mart 2019.
  #RecepTayyipErdoğan #DevletBahçeli
  Başkan Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin birlikte miting yapacağı Gündoğdu Meydanı'na, daha önce İstanbul Yenikapı'daki miting için hazırlanan sahnenin benzeri kurulacak. Saat 13.30'da başlayacak mitingde, alana gelenlere sadece Türk bayrağı verilecek. Parti flamalarının yer almayacağı mitingde, İzmirlilere 100 bin bayrak dağıtılacak. Gündoğdu Meydanı'na rahatlıkla girilebilmesi için de gerekli planlamalar yapıldı.
  Videoyu beğendiyseniz kanala abone olarak destek verebilirsiniz.Kanalda haberlere,gündeme vb. dair bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Category : Siyaset

  #recep#tayyip#erdoğ#ve#devlet#bah#ccedil#eli#İzmir#ortak#mitingi#cumhur#İttifakı#akp#mhp

arrow_drop_up