İnsan gerçek olmayacak bir şeyi hayal edemez ki - Hercai 1. Bölüm

 • Hercai 1. Bölüm Özeti
  Midyat’a, İstanbullu bir iş adamı olarak gelen Miran Aksoy, Nasuh Şadoğlu’na ortaklıktan fazlasını teklif eder: torunu Reyyan’ı da ister. Ancak yörenin en güçlü aile reisi Nasuh’un çok iyi bir kısmet dediği Miran için farklı planları vardır. Ona bir torun verecektir ama istediği torunu değil. Nasuh, Miran’ı kendi planına ikna etmeye çalışırken, Miran’ın planlarından habersizdir. İki erkek arasındaki verilecek karar merakla beklenirken, gelen haber Reyyan ve Yaren’in hayatını derinden etkileyecektir.
  Midyat’ın binlerce yıllık geçmişinin izleri üzerinde yeşeren bir aşk hikayesi, iki ailenin kaderini nasıl etkileyecek? İstanbullu yakışıklı işadamı ile Midyat’ın güzelliği dillere destan Reyyan’ı kavuşabilecek mi? Hercai ilk bölümünde, ilk görüşte aşk ile büyük bir sınava tanıklık edecek!
  “İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi”
  Yapımcılığını, Mia Yapım Banu Akdeniz üstlendiği, "İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi" mottosuyla yola çıkan Hercai'nin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santıroğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İlay Erkök ve Eda Başlamışlı paylaşıyor.
  Yapımcı: Mia Yapım
  Senaryo: Eda Tezcan & Feraye Şahin
  Hercai YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; goo.gl/LGu6Vu
  atv Resmi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; goo.gl/dmrDLN
  Hercai Web Sayfası; goo.gl/ziLDeQ

  Category : Fragman

  #İnsan#ger#ccedil#ek#olmayacak#bir#şeyi#hayal#edemez#ki#hercai#1#b#ouml#uuml

  0 Comments and 0 replies
arrow_drop_up