YALAN DOLAN 9 İNANILMAZ İLGİNÇ PRATİK BİLGİ

 • Artık benim bile yaptığım stres çarkı videolarından size de gına gelmedi mi? Ya da minecraft, gta5, içerde, Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz, eşek şakaları videoları size aradığınızı veremiyor mu? O zaman buyurun bu ilginç bilgiler ve videosuna. Telefon ile ilgili acayip işinize yarayacak pratik bilgiler, dünyanın en ucuz telefon standı, dünyanın en ucuz telefon hoparlörü ben iphone kullandım siz de kendi telefonunuzu samsung, lg.. ne isterseniz kullanabilirsiniz., apple watch ile fotoğraf çekme, en çıkmam diyen kalem lekelerini çıkarma, kopya çekme yöntemlerinin en acayibi, kalem açacağı nasıl yapılır hem de elektronik ve ters bir yolla. Bir yanlışınızı nasıl düzeltirsiniz? ipucu veriyorum WD40 Hepsinin cevabı bu videoda! Tamam kabul ediyorum Berkcan Güven gibi Amanda Cerny ile tanıştım, çekme helva yedirdim. videosu kadar sansasyonel bir iş değil bu ama gerçekten işinize yarayacak bilgiler var içinde. Bazı bilgileri verirken kafalar karışacak yine hatta beceremeyeceğim, yaralanmanın eşiğiden döneceğim, ama bu işte benim stilim yapacak bişey yok. Video çekerken başıma gelenler Diriliş Ertuğrul dizisindekilerin başına gelmez. TEOG lu bir haftanın üzerinden yeni geçmişken umarım bu videom size dertlerinizi braz olsa da unutturur:) İzlediğiniz için çok teşekükr ederim, videoyu beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın :)
  INSTAGRAM : uras.benlioglu
  DİĞER VİDEOLARIM
  YOUTUBERLAR SURVİVOR 2017 'DE OLSAYDI | ENES BATUR, ORKUN IŞITMAK, MERYEM CAN, RUHİ ÇENET, MURATABİGF, URAS BENLİOĞLU
  youtu.be/SojBPshDSII
  ALEYNA TİLKİ , ÜNLÜLER | ELÇİN SANGU, MURAT BOZ VE YOUTUBERLAR | ENES BATUR, ORKUN IŞITMAK KAŞSIZ OLSAYDI! (ŞAKA AMAÇLIDIR)
  youtu.be/xBdpAd3zbWA
  BERKCAN GÜVEN İLE YANGIN TÜPÜ VE KAY KAY ROKETİ CHALLENGE | CENK KULİOĞLU HAKEM
  youtu.be/06H3cDg3LIA
  IPHONE 3310 OLDU! iLGİNÇ BEYİN İSRAFI 9 UYGULAMA
  youtu.be/A1uYRKQcZPM
  Çizgi Film Masalların Gerçek Sonları
  youtu.be/bzCbXjYGVjI
  1 MİLYONA ÖZEL | AMSTERDAM'DA İŞKENCE MÜZESİ
  youtu.be/AtbFsm66Du8
  SICAK BIÇAK İLE BİR ŞEYLER KESTİM! | RAHATLATICI VİDEO | (MÜZİKSİZ)
  youtu.be/lfVWxxaPOCE
  Neşter Keskinliği | Neşter Ne Kadar Keskin
  youtu.be/-dP5Kt-2mR8
  Bundan bir önceki videom
  STRES ÇARKINA JİLET VE NEŞTER TAKTIM | STRES ÇARKI YAPIMI
  youtu.be/x9-h5YhgIK8
  Ev Yapımı Dondurma
  youtu.be/Y3Z9FDw9UV8
  Sizler sayesinde geçtiğimiz haftalarda İçerde, Arka Sokaklar, Diriliş Ertuğrul, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Survivor 2017 gibi videoların arasında sıyrılıp trendlere giren videom için siz izleyicilerime teşekkür ederim :)
  PATATES SOGAN İLE TELEFON ŞARJ ETME
  youtu.be/jRAw7rPBbqg

  Category : Diğer

  #yalan#dolan#9#İnanilmaz#İlgİn#ccedil#pratİk#bİlgİ

arrow_drop_up