Pjmaskeliler oyuncak figür seti açıyoruz. Pjamaskeliler oyuncakları Niloya Heidi Maşa ile tanışıyor.

 • Pjmaskeliler oyuncak figür seti açıyoruz. Pjamaskeliler oyuncakları Niloya Heidi Maşa ile tanışıyor. Pjmaskeliker yumuşak oyuncak figür kutu açılımı ve ürün tanıtımı yapıyoruz. Niloya çizgi filmi oyuncak bebeği Pjamaskeliler çizgi filmi oyuncaklarıyla tanışıyor. Heidi çizgi filmi oyuncak karakterleri arasından Haydi ve Clara Kedi Çocuk, Baykuş kız ve Kertenkele ile tanışıyor. Maşa ile Koca ayı çizgi filmi oyuncaklarından Maşa oyuncak bebeği de Pjamaskeliler ile Romeo ve aykızı ile tanışıyor. Ay kızı ve Romeo oyuncak aksiyon figürü kötü karakterlerden.
  Pjamaskeliler banyo oyuncakları yumuşak ve ses çıkaran oyuncaklar. Pjamaskeliler türkçe konuşarak Niloya Heidi ve Maşa ile tanışıyor. Pjamaskeliler arasında Amaya aslında baykuş kız. Connor karakteri Kedi çocuk. Greg ise Kertenkele yani Gekko karakteri olarak karşımıza çıkıyor. Amaya Greg Connor 6 yaşında çocuklar ama geceleri pijamalarını giyip süper kahraman olarak şehri Romeo ve Ay kızı kötü karakterlerinden koruyorlar. Pjmaskeliler oyuncak figür seti kutusundan Romeo, Amaya Greg Connor ve Luna Girl yani ay kızı oyuncak figürleri çıkıyor. Bunlar sert plastikten yapılma 8 cm boyutu civarında oyuncak figürler. Kedi çocuk masmavi bir pjamaskeliler kostümü giymiş. Pjamaskeliler hem sınıf arkadaşı hem komşu hem arkadaşlar. PJ Masks toys are here. PJ masks collectible figure set unboxing.
  Tüm Bölümleri İzlemek için Tıklayın: goo.gl/8OEByT
  Koca Ayı sürpriz yumurta getirdi Yaramaz Maşa çamaşır makinesine sakladı Niloya bulabilecek mi?  izlemek için tıklayın: goo.gl/hCecfC
  Hanimish TV’yi izlediğiniz için teşekkür ederiz. Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için abone olun. Çocuk kalın mutlu kalın.
  Sevgiler.  Hanimiş TV

  Category : Çizgi Film

  #pjmaskeliler#oyuncak#fig#uuml#seti#ccedil#ıyoruz#pjamaskeliler#oyuncakları#niloya#heidi#maş#ile#tanışıyor

arrow_drop_up