En Sağlam Isırık Hangi Köpeğe Ait? Çenesi En Güçlü 12 Köpek Irkı

 • Çenesi en güçlü, en güçlü ve en sağlam çeneye sahip köpek ırkı hangisi. Dünyanın en kuvvetli çene basıncına sahir köpekleri hangileri? En sağlam en güçlü ısırık hangi köpek ırkına ait? Bu soruların cevabını videomuzda bulacaksınız.
  Köpekler harika hayvanlar, evcil hayvan olarak belki de en çok sahip olunan ve beslenen hayvan türlerinden birisi. Daha önce kanalımızda dünyanın en tehlikeli köpekleri, sahibini en iyi koruyan en sağlam koruma köpeklerine ilişkin videolar yayınladık ve yüzbinlerce kişi tarafından izlendi. Bu gün ise köpeklerle ilgili en büyük soru işaretlerinden birinin cevabını bulacaksınız?
  Çenesi en güçlü köpek, ısırma gücü en yüksek köpek ırkı hangisi? En sağlam çeneye sahip, en kuvvetli ısırıkların sahibi olan köpek cinslerini Çenesi En Güçlü 12 Köpek Irkı En Sağlam Isırık Hangi Köpeğe Ait? videomuzda izleyeceksiniz.
  12- Belçika Malinois 195 psi
  Belçika çoban köpeği olarak da bilinen Belgian Malinois orta boy ırklardan biridir. Zeka seviyeleri ve kolay eğitilebilir oluşları sayesinde polis köpeği olarak sıklıkla kullanılırlar.
  11-Chow Chow 220 psi
  Anavatanı Çin olan Chow Chowların bu listede oluşu sizi şaşırtabilir. Halk arasında Çin aslanı olarak da bilinmelerinin elbette bir sebebi var. Enerji ihtiyaçları görece olarak az olduğu için evde beslenmek için de uygundur.
  10-Hollanda Çoban Köpeği 224 psi
  Sürülerin güdülmesi ve çiftliklerde kullanım için ideal bir ırk Hollanda çoban köpeği. Alman ve Belçika Kurtlarına oldukça benzer yapıdadırlar ve akrabaları gibi polis köpeği olarak da sıkça kullanılırlar. Fakat bunların yanı sıra çok iyi bir aile köpeğidir.
  9-American Pitbull Terrier 235 psi
  Sahip oldukları çeviklik,dayanıklılık,zeka ve acı eşiğinin yüksek oluşu en büyük özelliklerinden bazıları. Genel kanının aksine iyi bir aile köpeğidirler. Belki de en tartışmalı, insanları kutuplaştırmış tür Amerikan Pittbull Terrierdir.
  8-Alman Kurdu 238 psi
  K9 polis köpeği olarak da tanınan Alman Kurdu hemen hemen her şeyi, düşündüğünüzden çok daha kolay öğrenebilirler. Harika bir aile köpeğidir ve çocuklarla iletişimi en iyi olan ırklardan biridir. Çoban köpeği özelliklerinin yanında, sadakat ve bağlılığı yüksek, bu sebeple de iyi bir koruma köpeğidir.
  7-Doberman 245 psi
  Doberman için söylenecek çok şey var aslında. Kompakt duruşu, kaslı yapısı, güç, hız ve dayanıklılığı onu özel kılan yeteneklerden bazıları. Bunların dışında sahip olduğu asalet, sadakat ve itaat gibi özellikleri onu en çok tercih edilen ırklardan biri yapıyor.
  6-American Bulldog 305 psi
  Güney Amerika kökenli bu ırk sahip oldukları kaslı yapıları, sağlam duruşları, güçlü boyun kasları ile bilinir. İyi bir aile köpeğidirler, aynı zamanda son derece korumacıdır. Yabancılarla iletişimi çok da iyi olmayabilir.
  5-Afrika Yaban Köpeği 317 psi
  Evcil bir köpek cinsi olmasa da Afrika yaban köpeği de bu listede olmayı hak ediyor. p oranında et ile besleniyorlar. Vahşi doğada bu ete erişebilmeleri ise çevik, güçlü dişlere sahip ve iyi bir avcı olmalarını gerektiriyor.
  4-Rottweiler 328 psi
  Rottweiler son derece güçlü, asil, sakin ve kendisini ailesine ve sahibine adamış bir köpektir. Güç, zeka, dayanıklılık ve korkusuzluğun bir araya gelmiş halidir. Dikkatli, daima tetiktedir. Caydırıcı tipi ve korkusuzluğu sayesinde çok iyi bir koruma köpeğidir.
  3-Kurt Köpeği Wolfdog 406 psi
  Evcil köpeklerin kurtlarla çiftleştirilmesi sonucu oluşturulan bir kaç ırk mevcut. Alman çoban köpeği ve Karpat Kurdunun melezlenmesi sonucu ortaya çıkan Çekoslavak Kurt Köpeği ise bu ırklardan biri.
  2-İngiliz Mastiff 556 psi
  Dünyanın vücut kütlesi ve boyut olarak bilinen en büyük köpeği bir İngiliz Mastifftir. Bahsettiğimiz özellikler bir yana, bu cinsin narin bir ruh yapısı var. Çocuklara gözkulak olmak ve onlarla ilgilenmekte üzerlerine yoktur.
  1-Sivas Kangal 743 psi
  Bir köpeği iyi bir köpek yapan özellikler nelerdir diye bir düşünün. Aklınıza gelen her şey Kangalın genlerinde mevcut.
  Güç, çeviklik, cesaret, sadakat, zeka, korumacılık hepsi kangalda var.
  Diğer Videolarımıza Göz Atın :
  Sahibini En İyi Koruyan En Sağlam Koruma Köpekleri ( Türkçe Seslendirme ) Bölüm #2
  youtu.be/Wz6wLxdPEXE
  Sahibini En İyi Koruyan En Sağlam Koruma Köpekleri ( Türkçe Seslendirme ) Bölüm #1
  youtu.be/qyiUfWqvZUE
  Dünyanın En Tehlikeli ve Yasaklı Köpek Irkları ( Türkçe Seslendirme )
  youtu.be/S_g_uWwAavE
  **************************************************************************************************************************
  "Videolarımın kopyalanması ve başka hesaba yüklenmesi yasaktır."
  İletişim için no10contactus@gmail.com adresine görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.
  Bilgi mutluluktur, paylaştıkça büyür. Videolarımızı paylaşmanız, yorum yapmanız ve kanalımıza abone olmanız devamlılığımız için çok önemli. Herkese iyi seyirler.
  KANALIMA ABONE OLUN: www.youtube.com/channel/UC8jG38WKPq_svrsMoBaL1Jw?sub_confirmation=1
  *******************************************************************************************************

  Category : Hayvanlar Alemi

  #en#sağlam#isıı#hangi#k#ouml#peğ#ait#ccedil#enesi#g#uuml#12#pek#irkı

  0 Comments and 0 replies
arrow_drop_up