Aşk Yeniden Dizi Müziği | Betül Sayıcı - Sonucuna Razıyım

 • Aşk Yeniden Dizi Müziği | Betül Sayıcı - Sonucuna Razıyım.Fox tv kanalında yayınlanmış olan "Aşk Yeniden" dizisi jenerik müziği Betül Sayıcı yorumu ile karşınızda.
  - Youtube Kanalımıza "ABONE" Olurmusunuz.
  - Desteğiniz için Teşekkürler.
  ► Önerilen Videolar..
  ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
  ► Mustafa Kemal Atatürk Videosu;
  - youtu.be/tUcQeOFwnYk
  ► Ceylan Ertem - Hırpalandı Mayıs;
  - youtu.be/mTnvTnXX1s8
  Betül Sayıcı - Sonucuna Razıyım Şarkı Sözleri;
  Karışmayın bana benim hayatım,
  Benim kararım ,sonucuna razıyım.
  Ben bilirim beni ,sizden ziyade.
  Kalbim virane ,aşk fevkalade !
  Aşk Yeniden !
  Dokunmayın asla ,benim hayalim,
  Benim gençliğim, umudum ,düşlerim.
  Ben yaşarım günü dünden ziyade.
  Kalbim virane, aşk fevkalade !
  Aşk yeniden !
  Aşk Yeniden Dizisi Hakkında;2015 yapımlı başrollerini Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy'un paylaştığı Romantik komedi tadında Televizyon dizisidir. Dizinin ilk bölümü 10 Şubat 2015 yılında yayınlanmış ve reyting sıralamasında birinci olarak yayın hayatına iyi bir başlangıç yapmıştır. 5 bölüm boyunca zirveden inmemiştir. Dizi, 59. bölümü ile 14 Haziran 2016 tarihinde yayın hayatına veda etmiştir.
  Aşk Yeniden Dizisi Konusu;Zeynep, dik başlı güzel,cesur bir kızdır. Zeynep'in babası nam-ı diğer Derin Şevket'de bir o kadar cesur, sinirli bir balıkçıdır ama Zeynep'e çok düşkündür. Zeynep bir gün Ertan isminde bir çocukla karşılaşır ve ona aşık olur. Zeynep herkese karşı çıkarak Ertan ile birlikte Amerika'ya kaçar. Çok mutludur ama bu mutluluğu hamile olduğunu öğrenene kadar sürer çünkü Ertan, bebeği istememektedir ve Zeynep'ten bebeği aldırmasını ister.Bunun üzerine Zeynep ve Ertan kavga ederler.O günden sonra Zeynep Ertan'dan haber alamaz ama bebeği doğurur. Zeynep Amerika'da yeni doğmuş bir bebekle 8 ay dayandıktan sonra geri dönmeye karar verir. Uçakta başka bir Türkiye yolcusu Fatih ile tanışır.Sevdiklerini, tüm ailesini, hayatını geride bırakarak, aşık olduğu Ertan’ın peşinden Amerika’ya kaçan Zeynep, elinde hayal kırıklıkları ve bebeğiyle Türkiye’ye geri döner. Diğer tarafta Amerika’ya eğitim için giden Fatih’in de hayal kırıklıkları ile ülkesine, ailesinin yanına dönme vakti gelmiştir. Bu iki insanı ve iki farklı hayatı eve dönüş yolunda buluşturan hikâye “Aşk Yeniden” FOX ekranlarında. Fatih, Şekercizade isimli köklü ve zengin bir ailenin tek erkek çocuğudur. Bu yüzden annesi "Mukaddes" tarafından çok özenli ve disiplinli yetiştirilmeye çalışılmış, daha 6 yaşındayken evleneceği kız bile seçilmişti "İrem". İrem, Fatih'e çok aşıktır ama Fatih, İrem'e aşık değildir. Bu yüzden Fatih evliliğini ertelemek için Amerika'ya okumak bahanesi ile gitmiş orada bir kıza aşık olmuş ve ona evlenme teklifi etmiş ama hayır cevabı almıştır,bunun üzerine o da geri dönüş kararı alır ve uçakta başka bir çaresiz yolcu Zeynep ile tanışır.Fatih'in Zeynep'e teklif ettiği evcilik oyunu başta ikisine de mantıklı gelse bile bu oyun onları ve ailelerini çok komik, çok enteresan ve çok zor bir duruma sokacak ama bu oyun içinde onlar aradıkları veya kaybettiklerini sandıkları gerçek aşklarını, birbirlerini çok komik maceraları ile bulacaklardır.

  Category : Müzik

  #betül sayıcı#aşk#dizi#müzik

  0 Comments and 0 replies
arrow_drop_up